Dobrý den, vítáme Vás na webových stránkách obchodu s farmářskými produkty a zdravou výživou Na lontu. Stránky momentálně upravujeme a pomalu začínáme plnit záložku "Sortiment." Veškeré zboží zde uvedené si můžete zakoupit v naší kamenné prodejně v Brně Líšni, Jírova 6. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Šárka & Eliška

Od 1.4. 2015 jsme v Brně – Líšni otevřeli kamennou prodejnu se zdravou výživou a farmářskými výrobky. Chceme lidem především nabídnout nákup kvalitních a zdravých potravin. Dáváme přednost českým výrobcům a farmářům z Moravy.

V našem sortimentu zdravé výživy najdete biopotraviny, raw produkty, oleje, dochucovadla, čaje, koření, sušené plody (neslazené, nesířené), bezlepkové potraviny, denně čerstvé pečivo, na objednávku pečivo bezlepkové, nechybí ani sortiment ve veganské lednici.

Nabízíme i produkty z domácí recepturou:
Dobroty od Macháčků – sirupy a chillády.
Nejoblíbenějším produktem jsou momentálně utopenci z Hastrmanky.

Děti si zamilovaly ovocné trubičky od Nara Natur a různé druhy sušenek Zemanka.
Dospělí mají oblíben Kavkazský sudžuch od Nara Natur a RAW tyčinky ze Světa plodů.

Z farmářský produktů máme pro Vás kravské mléčné výrobky z farmy Chaloupky (jogurty, tvaroh, čerstvý sýr, kefír, acidofilní mléko), farmy rodiny Němcovy (mléko, máslo, jogurty, tvarohové krémy, maso na objednávku: vepřové, hovězí, kuřecí). Dále z kozí farmy Šošůvka – čerstvé sýry (různě ochucené), mléko, kefír, tvaroh, žervé, Janínka i syrovátku a také z ovčího staku Brníčka (ovčí sýr s vlašským ořechem, bílý, zauzený, riccota, brynza, zrající kravský Čtverák a zrající ovčí Brníčko).

Uzeniny nám dodává řeznictví Zbořil a farma rodiny Němcovy. Nejoblíbenější je Netínský Vostřák z farmy rodiny Němcovy. Veškeré maso má původ ČR.

Nezapomněli jsme ani na vajíčka – dodává farma Bařice.

Najdete u nás i čerstvou praženou kávu od Coffeespot.

Náš sortiment je také doplněn o ekologické prací a čistící prostředky. Mezi nejoblíbenější patří prací gel (vhodný pro atopiky a pokožku s exémy), ale také jar na nádobí, který je vhodný i na omývání ovoce a zeleniny – vše značky Feel Eco (regionální výrobce z Břeclavi).

Bezobalově je v naší nabídce drogerie o firem Feel Eco, Sonett, Libebit a Naturinka. Dále také soda na praní, kyselina citrónová, perkarbonát a TAED.